Hunger Games: Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Textová role-play hra na téma Hunger Games.
 
HledatHledat  Latest imagesLatest images  Zpět na stránku  Chat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  PříjemPříjem  

 

 Náměstí

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Admin
Admin



Počet příspěvků : 76
Registrován/a : 02. 10. 16

Náměstí Empty
PříspěvekPředmět: Náměstí   Náměstí EmptyMon Oct 10, 2016 9:18 pm

Náměstí JDPic3961_3

Náměstí poblíž přístavu.


Naposledy upravil Admin dne Sat Nov 05, 2016 6:14 pm, celkově upraveno 4 krát
Návrat nahoru Goto down
Aiden Sythe Noire

Aiden Sythe Noire


Male Počet příspěvků : 1
Registrován/a : 31. 10. 16
Kraj : 4.

Náměstí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí EmptySat Nov 05, 2016 6:09 pm

Po dlouhé době strávené doma se rozhodl, že konečně zajde někam ven. Vybral si tedy náměstí - hlavní centrum všeho dění.
    Tak si pomalu prochází náměstím s rukama v kapsách a kouká po lidech kteří se tlačí v obrovských davech a ženou se hlava nehlava všemi směry jako mravenci v mraveništi. Na druhém konci náměstí spatří při skupince stánků několik laviček a fontánku. Vydá se tím směrem a cestou omylem vrazí do jednoho muže, respektive ten muž vrazí do něj, když se zběsile žene davem lidí. 
    "Dávej pozor kam šlapeš!" Křikne ten muž na Aidena. "Omlouvám se pane, ale to vy jste vrazil do mě." Odvětí Aiden s klidem zabijáka.
    Muž najednou zrudne a začne kolem sebe rozhazovat rukama. "Jak jako já tyy...vrazíš do mě a ještě máš tu drzost si otevírat klapačku?!" Rozčíleně.
    "Nebojte, já inteligentní odpověď ani nečekal. Mimo to, už víc nekřičte. Už tak vás mají všichni tihle lidé za blázna. Nashledanou." Řekne Aiden a arogantně pokračuje v cestě s rukama v kapsách. Muž se kolem sebe rozhlédne, a opravdu, celý dav sledoval jeho emocionální výkyv.
    Nakonec se dostane ke své vysněné lavičce a královsky se na ní usadí.
Návrat nahoru Goto down
 
Náměstí
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Hunger Games: Revolution :: Herní místnosti :: Panem :: 4. kraj-
Přejdi na: